درباره ما

درباره اونتاش

مجموعه اونتاش از سال ۱۳۸۹ با هدف ترویج فرهنگ بهره گیری از تکنولوژی و خدمات الکترونیک در جهت راه اندازی محصولات و خدمات مورد نیاز کسب و کار های کشور پا به عرصه نهاد گذاشت. ایده پردازی و راه اندازی کسب و کار های آنلاین توسط تیم متخصص اونتاش فراتر از مرزهای زمان و مکان است برای پیش بینی نیازهای جدید جامعه اقدام نموده که حاصل آن ارتقای سطح کیفی و کمی محصولات الکترونیک در فضای تجاری منطقه بود. با توجه به اهمیت کارآفرینی،‌ بهره گیری از نیروهای متخصص جوان و خلاق و گسترش راهبردهای کسب و کار دانش‌بنیان از پایه‌های نگرش فکری اونتاش بوده که زمینه‌ ایجاد بستری مناسب برای تولید و ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات و محصولات تجارت الکترونیک را فراهم نموده است .

کیفیت ، دقت و سرعت بالا از جمله حساسیت های اونتاش در ارائه خدمات الکترونیک می باشد.

خط مشی شرکت تجارت الکترونیک اونتاش اتکا به نیروهای داخلی و مجرب و پیش‌گرفتن حرکت روبه ‌رشد در عرصه فناوری‌اطلاعات والکترونیکی‌شدن فرآیندهای تجاری، اقتصادی، اداری و بازرگانی برای تمامی کسب‌وکارهای خصوصی و دولتی در سطح کشور می باشد.

در اونتاش دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهمتر میباشد، تکریم مشتری و برقراری فضای فکری مناسب برای بیان نیازهایی فراتر از انتظار مخاطب، از اصول اعتقادی شرکت اونتاش می‌باشد و همراهی با مشتریان و حصول رضایتمندی پس از ارائه خدمات یا محصولات را تداوم بخشیده است.