راهکار وب

راهکار وب

راهکارهای وب

حضور موفق و تاثیرگذار در وب پیش نیازهایی دارد که ما در اونتاش تلاش میکنیم تا قبل از انجام پروژه های مشتریان پیش نیازها را نیز تامین کنیم و یا بعنوان یک مشاور همیشگی در کنار مشتریانمان باشیم تا تجربه حضور در وب آنها فراتر از موفقیت و ثمربخش باشد. ما راهکارهایی هوشمند به مشتریانمان ارائه می کنیم تا با صرف کمترین هزینه و انرژی بیشترین بازدهی را در فضای مجازی داشته باشند.

طراحی تجربه کاربری

حس حضور یک بازدیدکننده در وب سایت نیاز به بهینه شدن دارد. ما برای بهتر کردن این حس، خدمات تجربه طراحی را به مشتریان ارائه می دهیم.

حضور در وب

استراتژی حضور در وب، از ابزار حضور مهمتر است و ما این استراتژی را به مشتریانمان تقدیم می کنیم. یک استراتژی هوشمند و بهینه..

برنامه نویسی اختصاصی

اجرای نرم افزارهای تخصصی، پیچیده و در عین حال مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا مطابق با خواسته ها و نیازهای مشتریان.

طراحی رابط بصری

رابط بصری یا همان واسط گرافیکی که به عنوان طرح رابط کاربری وب سایت نامیده می شود مطابق با نیازهای مخاطبان کسب و کارها طراحی می شود.

مشاوره

تخصص اونتاش در ارائه خدمات حوزه فناوری اطلاعات و وب، حضور در فضای مجازی و ایجاد هویت مجازی در قالب مشاوره در خدمت مشتریان است.

تست کاربرد پذیری

وب سایت ها پس از طراحی و اجرا برای اینکه بیشترین بازدهی را داشته باشند، نیاز به تست کاربردپذیری دارند. ما در اونتاش این خدمات را ارائه می دهیم.