راهکار آموزشی

راهکار آموزشی

راهکار آموزشی

مدیران مراکز آموزشی امروزه با شناخت و درک مزایای داشتن یک وب سایت جامع که پوشش دهنده همه نیازهای آموزشی، اداری و ارتباطی باشد آشنایی داشته و برای این منظور در جهت آموزش بهتر، مدیریت آسان تر و روابط گسترده تر در مراکز و موسسات خود اقدام کرده اند.

صرفه جویی در زمان و هزینه های جاری همیشه یکی از مهمترین مسائل پیش روی مدیران مراکز آموزشی بوده با استفاده از سیستم های مختلف تحلیل و کنترل مخارج و همچنین ارائه الکترونیکی (بدون کاغذ) بخش زیادی از فرآیندهای آموزش و پرورش به این امر اقدام شده است. همچنین فعالیت های درآمدزا برای وب سایت های آموزشی از قبیل خرید و فروش آنلاین، تبلیغات مرتبط، برگزاری رویدادهای آموزشی واقعی و مجازی و بسیاری دیگر از اقدامات مرتبط با نیازهای آموزشی، بازگشت چند برابری سرمایه گزاری شما در فضای اینترنت را تضمین خواهد کرد. از دیگر مزایای داشتن یک وب سایت آموزشی می توان به افزایش سطح کمی و کیفی آموزش از طریق ارتباط دائمی با فراگیران و برآوردن نیازهای آموزشی هر مقطع اشاره کرد

مدیریت منابع انسانی

اندازه ی کسب وکار شما چقدر است و کدام مدل های مکاتبات و منابع انسانی را به کار می برید ؟ سیستم منابع انسانی اونتاش ، به شما در روند گزینش بهترین افراد و مهارت ها ..

سایت ساز

ساخت یک وب سایت بدون نیاز به دانش فنی و فقط با کشیدن و رها کردن اجزا و وارد نمودن محتوا به صورت کاملا ساده و در عین حال حرفه ای. شما می توانید وب سایت خود

اتوماسیون اداری

امروزه مدیریت برگردش کار و مکاتبات اداری و همچنین مدیریت زمان در سازمانها و موسسات اقتصادی بکلی متحول شده است و استفاده از رو‎شهای کند و مشکل‎ساز اداری غیرمکانیزه..

مدیریت مالی و حسابداری

سیستم جامع حسابداری اونتاش با هدف تسهیل انجام امور حسابداری و بالا رفتن دقت و خودکار سازی بخش مالی سازمان ها، همگام با سیستم بانکی شتاب کشور ، امکان ایجاد..