راهکار خدماتی

راهکار

راهکار خدماتی

در این راهکار بخش‌های اصلی سازمان‌های خدماتی را پوشش داده است.در جهت اثر بخشی سرعت و بهبود بهره وری در سازمان ها و شرکت ها ی خدماتی تولید شده است که کلیه ی امور داخلی و خارجی شرکت ها را در برمیگیرد.

مدیریت منابع انسانی

اندازه ی کسب وکار شما چقدر است و کدام مدل های مکاتبات و منابع انسانی را به کار می برید ؟ سیستم منابع انسانی اونتاش ، به شما در روند گزینش بهترین افراد و مهارت ها ..

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتری ، فرآیندی دقیق و گسترده است که نیازمند نظارت مداوم و اعمال استراتژی های خاص مشتری مداری می باشد. در این بین ، جمع آوری اطلاعات یکپارچه..

سیستم کنترل کیفی

سیستم کنترل کیفی اونتاش در روند بازرسی تولیدات و یا در مرحله ارزیابی نهایی با چک کردن فاکتورهای کیفی، بر اساس پیکربندی یک طرح کنترلی از پیش تعیین شده ، همراه شما..

مدیریت ارتباطات سازمانی

همه چیز در وب سایت شما قرار دارد ؛ در سامانه گفتگوی اونتاش بدون نیاز به نرم افزارهای چتبه راحتی می توانید با تمامی مشتریان و حتی بازدیدکنندگان وب سایت خود گفتگوی آنلاین داشته..

مدیریت مالی و حسابداری

سیستم جامع حسابداری اونتاش با هدف تسهیل انجام امور حسابداری و بالا رفتن دقت و خودکار سازی بخش مالی سازمان ها، همگام با سیستم بانکی شتاب کشور ، امکان ایجاد..

اتوماسیون اداری

امروزه مدیریت برگردش کار و مکاتبات اداری و همچنین مدیریت زمان در سازمانها و موسسات اقتصادی بکلی متحول شده است و استفاده از رو‎شهای کند و مشکل‎ساز اداری غیرمکانیزه..

سایت ساز

ساخت یک وب سایت بدون نیاز به دانش فنی و فقط با کشیدن و رها کردن اجزا و وارد نمودن محتوا به صورت کاملا ساده و در عین حال حرفه ای. شما می توانید وب سایت خود

سیستم مدیریت پروژه

درسیستم مدیریت پروژه اونتاش ، با هدف افزایش سودآوری و بهره وری ، کلیه موارد لازم برای طرح ، اجرا و تکمیل پروژه ها را با توجه به اندازه کسب و کار شما ارائه نموده ایم ، آن چه در سراسر ..